METOP aquarium Ornamental Fish Int

Podmínky

NABÍDKA

Pravidelně každý pátek zpracováváme nový skladový list, který na vyžádání zašleme faxem nebo e-mailem.
Nabídka 1000 druhů akvarijních rybek a živočichů vychází ze sortimentu našich dodavatelů - českých chovatelů a farem a dále pak z rybek z našeho skladu . Každý druh je označen zkratkou původu např.odchovy z České republiky - CZ, import z Asie - AS, import z Jižní Ameriky SA atd.Součástí nabídky jsou také akvarijní živočichové - žabky, šneci, mloci, krevety, raci apod..

 

OBJEDNÁVKA

Objednávky přijímáme faxem nebo e-mailem do středy večer .U objednávaných druhů ryb je vhodné uvádět kód ryby dle naší nabídky , latinský název , velikost , počet kusů a cenu za kus. Dodržování námi navrhnutého minimálního počtu kusů od druhu usnadní naši práci a umožní splnit plně Vaši objednávku .

DODÁVKA

  1. Dodávka našim autem až do obchodu - na základě Vaší objednávky dovezeme v následujícím týdnu zásilku až do Vašeho obchodu v předem sjednaném termínu. Dodávku zboží realizujeme v našich speciálně termostaticky upravených autech. Rybky jsou baleny v PE sáčcích a jsou opatřeny označením počtu zabalených rybek a kódem podle balícího listu.Sáčky jsou umístěny v polystyrénových boxech .Jeden box obsahuje při standardním balení 10 sáčků . Celková hmotnost boxu s rybkami je cca 17 kg.
  2. Dodávka kurýrem ČD . Dodávky v rámci České Republiky realizujeme též prostřednictvím kurýrní služby Českých drah po předchozí domluvě.

CENY

Cena rybek je vždy uvedena za kus.Poskytujeme v různých úrovních slevy a to dle počtu odebraných kusů od druhu dle aktuální nabídky a dále pak slevy z celkové objednávky .

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Platba při dodávce autem je uskutečněna po předání zboží . Kurýrní zásilky jsou zasílány na dobírku.

 

REKLAMACE

Při dodávce autem jsou reklamace vyřízeny při předání rybek . Na pozdější reklamace nemůže být brán zřetel .

METOP AQUARIUM tel.: +420 483 710 840 Celková návštěvnost:
Tropical fish fax.: +420 483 317 007
Czech Republic E-mail: metop_aqua@iol.cz, info@metop-aquarium.cz