METOP aquarium Ornamental Fish Int

Aquarium Münster

Máte možnost si vybrat výrobky přední německé firmy"Aquarium Münster" zaměřené na výrobu přípravků na ochranu zdraví akvarijních ryb, ale i ryb zahradních jezírek a mořských akvárii.

Jedná se o rodinou firmu s dlouholetou tradicí, která je schopná již mnoho let úspěšně konkurovat daleko větším evropským firmám. Tuto pozici na trhu si firma vybudovala svou odborností a kontinuálním vývojem nových produktů v souladu s poptávkou svých zákazníků. Některé přípravky řeší nejen léčbu nemocných ryb ale zároveň následnou rekonvalescenci.

Nosným programem firmy je široký sortiment "léčivých přípravků" aplikovatelný na běžné druhy nemocí akvarijních ryb, "jezírkových ryb", ale i nemocí vyskytujících se u "mořských ryb a živočichů".

Více informací naleznete na odkazu na konci této stránky, případně Vám zašleme jednoduchou brožuru se seznam a popisy základních léčiv a ostatních výrobků.

Ve spolupráci s uznávaným evropským ichtyologem Dr.Geraldem Baasleerem nabízíme také široký sortiment granulovaných a vločkových "krmiv" určených pro akvarijní rybky a to jak sladkovodní tak i mořské. Novinkou letošního roku je řada granulovanych krmiv obohacená o "chlorellu" o jejíchž blahodárných účincích na zdraví, imunitní systém a kondici ryb není pochyb.

 

Nevšedním zpracováním je také zajímavá "kniha Dr.G. Baasleera". Jedná se o publikaci zabývající se identifikací nemocí ryb a jejich léčením doplněnou mnoha fotografiemi miskroskopických pozorování. Je možné zakoupit i doprovodné CD obsahující opět velké množství záběrů z mikroskopování a videosekvencí pořízených autorem. Publikace je k dispozici v anglickém a německém jazyce.

 

Praktickým pomocníkem, když teče akvárium je jistě lepidlo"Orca", které je určeno pro lepení pod vodní hladinou aniž dojde k vypuštění akvária. Praktické využití zde naleznou i mořští akvaristiké při lepení korálů přímo v akváriu.

 

Novinkou na trhu je "phosphat absorber" využitelný jak v mořské akvaristice, tak pro sladkovodní akvária. Mimo základní funkci odbourávání fosfátů z vody a tím odčerpávání živin potřebných pro růst řasy se často používá i pro urychlení odbourání léčiv z nádrží nebo odstranění nežádoucího zabarvení vody v akváriu. Jako všechny výrobky této firmy i tento výrobek je vysoce kvalitní a díky zvláštní výrobní technologii zabraňuje zpětnému uvolňovaní navázaných látek do vody.

 

Firma " Aquarium Münster " zařadila do svého sortimentu také různé technické prvky potřebné pro zařizování akvárií jako jsou "pozadí"

 

Majitelům mořských akvárií nabízíme "mořskou sůl" vyráběnou ve špičkové kvalitě, stejně jako ostatní výrobky od firmy "Aquarium Münster"

METOP AQUARIUM tel.: +420 483 710 840 Celková návštěvnost:
Tropical fish fax.: +420 483 317 007
Czech Republic E-mail: metop_aqua@iol.cz, info@metop-aquarium.cz